MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 17212420
nr 1721 2420
Serveringsvagn
Funkis. Utfällbar, Längd: 78 cm. Djup: 40 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:01:49
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr